Nasz zespół

Malu Malu to zespół profesjonalistów o wysokich kompetencjach – stawiających na najwyższą jakość wykonywanych zabiegów i najlepsze efekty estetyczne i medyczne. Naszą wiedzę potwierdzają certyfikaty udziału w szkoleniach, warsztatach i wieloletnie doświadczenie.

Produkty

Malu Malu to feeria barw ponad 1000 lakierów do paznokci w ofercie. Precyzyjnie wyselekcjonowane marki pielęgnacyjne oraz gama kolorystyczna produktów pozwoli kobietom oraz dzieciom podarować rozkosz i zadowolić najbardziej wymagających. A podążanie za innowacjami oraz inspiracjami właścicielki salonu nigdy nie pozwoli się znudzić. Z nami zawsze będziesz up-to-date, jeśli chodzi o najnowsze trendy w pielęgnacji dłoni i stóp. Stosujemy tylko sprawdzone, niezawodne, bezpieczne produkty renomowanych marek – lakiery Essie, Morgan Tailor, Zoya, Essie. W naszej ofercie znajdują się także wegańskie lakiery NCLA. Prowadzone u nas zabiegi depilacji wykonywanego są z wykorzystaniem produktów Lycon, Depileve.

Bezpieczeństwo

Malu Malu to troska o zdrowie klientów. To właśnie zdrowie klientów jest dla nas najcenniejsze, dlatego przywiązujemy ogromną wagę do higieny w miejscu pracy, stosując materiały jednorazowego użytku oraz sterylizując narzędzia w atestowanym autoklawie próżniowo-ciśnieniowym. Co dzień podnosimy poprzeczkę dbając o standard wykonywanych usług, jaki jest w naszej pracy priorytetowy.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Normy z COVID-19

Markowe produkty

Profesjonalna kadra

Szeroki asortyment

Łatwy dojazd

Płatność kartą

Malu Malu Wioletta Zawada

Sarmacka 10 (róg Osi Krolewskiej)
02-972 Wilanów, Warszawa
733-707-727
22 416-22-89

Godziny otwarcia
pon.-piąt.: 09.00 – 21.00
sob.: 09.00 – 15.00
niedz.: nieczynne

Media społecznościowe