O salonie

malu malu to salon znajdujący się w otoczeniu warszawskiego Miasteczka Wilanów. Stonowane,przestronne, jasne wnętrze sprzyja relaksacji. Już od przekroczenia naszego progu poczujesz unikalny klimat.

Team

malu malu to zespół profesjonalistów o wysokich kompetencjach – stawiających na najwyższą jakość wykonywanych zabiegów i najlepsze efekty estetyczne i medyczne. Naszą wiedzę potwierdzają certyfikaty udziału w szkoleniach, warsztatach i wieloletnie doświadczenie.

Produkty

malu malu to feeria barw ponad 1000 lakierów do paznokci w ofercie. Precyzyjnie wyselekcjonowane marki pielęgnacyjne oraz gama kolorystyczna produktów pozwoli kobietom oraz dzieciom podarować rozkosz i zadowolić najbardziej wymagających. A podążanie za innowacjami oraz inspiracjami właścicielki salonu nigdy nie pozwoli się znudzić. Z nami zawsze będziesz up-to-date, jeśli chodzi o najnowsze trendy w pielęgnacji dłoni i stóp. Stosujemy tylko sprawdzone, niezawodne, bezpieczne produkty renomowanych marek – lakiery Essie, Morgan Tailor, Zoya, Essie. W naszej ofercie znajdują się także wegańskie lakiery NCLA. Prowadzone u nas zabiegi depilacji wykonywanego są z wykorzystaniem produktów Lycon, Depileve.

Bezpieczeństwo

malu malu to troska o zdrowie klientów. To właśnie zdrowie klientów jest dla nas najcenniejsze, dlatego przywiązujemy ogromną wagę do higieny w miejscu przywiązujemy ogromną wagę do higieny w miejscu pracy stosując materiały jednorazowego użytku oraz sterylizując narzędzia w atestowanym autoklawie próżniowo-ciśnieniowym. Co dzień podnosimy
poprzeczkę dbając o standard wykonywanych usług, jaki jest w naszej pracy priorytetowy.